Czy za­ma­wia­nie ze stro­ny Kosmosu jest bez­piecz­ne?

Oczywiście. Strona ogrodniczy.olawa.pl to bezpieczne miejsce na zakupy online. Gwarantujemy bezpieczeństwo i zadowolenie, ponieważ to nasze priorytety.

Proces składania zamówienia oraz wypełniania formularzy danymi osobowymi oraz firmowymi jest realizowany w szyfrowanym połączeniu SSL. W ten sposób zapewniamy poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. Jest to jedno z podstawowych, a zarazem najskuteczniejszych zabezpieczeń przesyłu danych.

Nie sprzedajemy danych naszych klientów w celach reklamowych i marketingowych, jak robi to wiele innych firm. Nigdy nie udostępniamy Twoich danych osobom trzecim, a w naszych biurach Twoje dane są traktowane z najwyższą poufnością.

Zanim Twoje poufne informacje takie jak adresy lub dane karty kredytowej zostaną nam przekazane, kodowane są na serwerze, tak aby nikt oprócz naszych pracowników nie mógł ich zobaczyć.

Od momentu wysłania zamówienia do momentu otrzymania go przez kuriera dane są ukryte przed hakerami i nie można ich odszyfrować. Wszystkie informacje o karcie kredytowej są usuwane z wiadomości zwrotnych.
Każdemu klientowi oferujemy taki sam szacunek i bezpieczeństwo.

sklep@ogrodniczy.olawa.pl

Czytaj więcej


Do you want to hide this popup?

Szanowny Kliencie, uprzejmie informujemy, że zamówienia złożone w dniach od 19 lipca do 4 sierpnia będą wysyłane najpóźniej w poniedziałek 5 sierpnia. Dziękujemy za cierpliwość.