Koszyk

Jak mogę zapłacić?

Zamówienie internetowe może być opłacone na kilka sposobów

Należy pamiętać, że w zależności od wybranej metody dostawy, niektóre metody płatności mogą być niedostępne.

Karta kredytowa:

Składając zamówienie przez internet możesz je opłacić używając kart kedytowej. Wystarczy, że podczas etapu płatności wybierzesz rodzaj karty kredytowej (akceptujemy karty Visa, Mastercard) i podasz wymagane dane.
Płacąc kartą kredytową masz pewność, że jej dane są zakodowane, a płatność jest natychmiastowa.

Przelew online:

Przelewy internetowe obsługuje dla nas firma Przelewy24. Taki przelew umożliwia natychmiastowe przekazanie środków za zamówienie, z pominięciem sesji międzybankowych. Płacąc logujesz się do swojej bankowości elektronicznej, ale nie musisz uzupełniać danych przelewu – formularz jest automatycznie wypełniony.

Banki, które możesz wybrać to: BANK MILLENNIUM, BPS, PEKAO S.A., BANKI SPÓŁDZIELCZE, BGŻ BNP PARIBAS POLSKA, CREDIT AGRICOLE, BANK POCZTOWY, GETIN ONLINE, MBANK, NEST BANK, NOBLE BANK, ŻABKA, ALIOR BANK, CITI HANDLOWY, INTELIGO, PKO BP, PLUS BANK, BANK OCHRONY ŚRODOWISKA, ING BANK ŚLĄSKI, SANTANDER, SKYCASH, TOYOTA BANK, VOLKSWAGEN BANK.

Blik:

BLIK to szybka płatność jednorazowym kodem wygenerowanym w aplikacji mobilnej banku. BLIK jest dostępny w 15 aplikacjach bankowych, z których klienci korzystają na co dzień.

Klient wybiera płatność BLIKiem na stronie sklepu lub na formatce płatniczej Przelewy24. W aplikacji mobilnej banku generuje kod BLIK. Wygenerowany w aplikacji kod należy wpisać na formatce płatności. Następnie wystarczy potwierdzić płatność, wpisując kod PIN w aplikacji mobilnej banku. Gotowe.

Przedpłata:

Tradycyjny przelew to coraz mniejsza, ale nadal popularna alternatywa dla współczesnych e-płatności. Płacąc za zamówienie przelewasz całkowitą kwotę bezpośrednio z banku prowadzącego Twój rachunek. Po przetworzeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia z naszymi danymi bankowymi wymaganymi do zrealizowania płatności.

Przelewy trwają zwykle od 1–2 dni robocze. Nie musisz przesyłać nam dowodu przelewu. Gdy nasz dział księgowy połączy Twoją płatność z kontem klienta, Twoje zamówienie zostanie wysłane tak szybko, jak to możliwe, w zależności od dostępności zamówionych produktów.

Płatność za pobraniem:

Za zamówienie możesz również zapłacić w momecie dostarczenia go przez kuriera. Przygotuj gotówkę lub zapłać kurierowi kartą (upewnij się, że wybrany przewoźnik daje możliwość płatności kartą u kuriera).

sklep@ogrodniczy.olawa.pl

Czytaj więcej

Szast-prast

Oferujemy tylko produkty dostępne od ręki

Ani chybi

Asortyment sprawdzony przez tysiące Klientów

W try miga

Dostawy 1-2 dni robocze / Paczkomaty / Kurierzy

Na bank

Przelewy24 / Visa / Mastercard / Blik /

Przewiń do góry