Koszyk

Koszty dostawy

Sprawdź w jakich cenach dostarczamy zamówienia. Paczkomaty, punkty odbioru, kurierzy. Wybierz szybką, ekonomiczną lub wygodną metodę dostawy. Ceny brutto (mogą ulec zmianie według cenników przewoźników).
InPost Paczkomaty

Przesyłki kierowane do paczkomatów InPost odbierzesz we wskazanym paczkomacie, wybierając spośród ponad 11 000 dostępnych w Polsce. Czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni tygodnia. Nie czekasz na kuriera, odbierasz wygodnie w wolnej chwili.

Przesyłki do paczkomatów InPost wysyłamy od maksymalnych wymiarów i wagi paczki:

 • W zależności od wielkości
  od 9,99 zł
InPost Kurier

Kurier InPost dostarczy Twoje zamówienie pod wskazany adres, a koszt takiej usługi zależny jest od ciężaru paczki. Tutaj wyróżniamy sześć grup wagowych dla przesyłek i odpowiednio wyceniamy każdą z nich. Przesyłki są ubezpieczone. Wysyłamy maksymalnie 30 kg w jednej przesyłce.

 • W zależności od wagi paczki
  od 11,99 zł
DPD Pickup

Punkty odbioru paczek DPD Pickup w Polsce to sieć ponad 2400 tego typu miejsc zlokalizowanych w dużych i mniejszych miejscowościach. Takie punkty znajdują się często “po drodze” i ułatwiają odbiór przesyłek, gdy nie masz czasu na czekanie, czy umawianie się z kurierem.

Firma DPD jest szybka, a ceny ich usług należą do bardzo atrakcyjnych. W zależności od wagi zamówienia, koszty wysyłki zamówienia do punktów DPD Pickup przedstawiamy poniżej.

 • W zależności od wagi paczki
  od 12,99 zł
DPD Kurier

Kurierzy DPD to częsty widok na ulicach naszych miast, ich flota samochodowa jest ogromna, a doświadczenie w doręczaniu paczek kolosalne. Zapukają pod wskazany adres szybko, bo nie lubią jak czekasz. Każda paczka nadawana kurierem DPD jest ubezpieczona w standardzie do kwoty 1000 zł.
Kurierzy DPD dostarczają przesyłki podzielone na cztery grupy wagowe i według tego ustalają całkowity koszt dowozu. Im lżejsza paczka, tym taniej.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wysylka-dpd-kurier-pobranie.jpg

Jeśli chcesz, kurierzy DPD mogą także przyjąć od Ciebie zapłatę za zamówienie. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wybierzesz opcję DPD Kurier POBRANIE, aby zapłacić gotówką podczas doręczenia paczki.
Opłata za usługę pobrania wynosi 4,90 zł brutto i doliczana jest do standardowych stawek DPD.

 • W zależności od wagi paczki
  od 13,99 zł

 • Pobranie
  +4,90 zł
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wysylka-ups-point.jpg

Szybkie i tanie przesyłki dostarcza dla nas także firma UPS dzięki swojej usłudze UPS Access Point. Wybierz dogodny dla siebie punkt odbioru, znajdujący się w drodze do Twojej pracy czy uczelni, a zaoszczędzisz ponad 40% w porównaniu z tradycyjnym kurierem UPS.

Twoje zamówienie będzie czekać 10 dni kalendarzowych na odbiór, licząc od dnia dostarczenia przesyłki do punktu UPS Access Point, który wskazałeś w ogrodniczym.

Jedna stała stawka.

 • Do 20 kg
  od 12,99 zł
UPS Kurier

Jeśli zdecydujesz się na dostawę pod wskazany adres wybierając do tego kuriera UPS, tu także możesz liczyć na profesjonalną usługę. Kurier dostarczy Twoje zamówienie zarówno pod adres prywatny jak i do firmy.

W zależności od wagi przesyłki za dostarczenie zamówienia przez kuriera, UPS nalicza koszty według tabeli.

 • W zależności od wagi
  od 22,99 zł
Logo odbiór w ogrodniczym

Jeżeli ciężar zamówionych produktów przekroczy 20 kg, zamówienie takie możemy rozbić na kilka mniejszych lub ustalić idnywidualny koszt dostawy.

Wszystkie zamówienia możesz także bezpłatnie odbierać w naszym sklepie w Oławie, ul. 3 Maja 4c (pasaż sklepów między dworcem PKS i wieżowcem).

sklep@ogrodniczy.olawa.pl

Czytaj więcej

Szast-prast

Oferujemy tylko produkty dostępne od ręki

Ani chybi

Asortyment sprawdzony przez tysiące Klientów

W try miga

Dostawy 1-2 dni robocze / Paczkomaty / Kurierzy

Na bank

Przelewy24 / Visa / Mastercard / Blik /

Przewiń do góry