Koszyk

Maksymalny czas dostawy

Zorganizowanie szybkiej wysyłki to w ogrodniczym Kosmosie priorytet.
Wybierając spośród kilku opcji kurierskich i paczkomatowych, komfortowo odebierzesz zamówienia we wskazanym miejscu.

Wszyscy przewoźnicy mają dokładnie opisane warunki, na jakich odbywa się przewóz towarów na pokładzie ich samochodów do punktów docelowych, a także maksymalne terminy, których zobowiązują się dotrzymać.

Czas, jaki przewoźnik ma na doręczenie przesyłki, wylicza się od momentu przekazania przez nas paczki kurierowi (czyli po statusie nadania), a nie od momentu złożenia zamówienia w sklepie. O nadaniu konkretnej paczki informuje klientów wiadomość SMS.

Doświadczenie pokazuje, że transport przesyłek krajowych realizowany jest do 2 dni roboczych po przekazaniu przesyłki kurierowi, ale zazwyczaj doręczenie następuje już kolejnego dnia roboczego.

Te terminy nie są jednak gwarantowane. Śledząc swoją przesyłkę oczekuj na status świadczący o wydaniu jej do doręczenia, co będzie oznaczało, że kurier tego dnia podejmie próbę dostawy.

[su_note note_color=”#cdb30c” text_color=”#000000″]Przykładowo przesyłka nadana we wtorek zazwyczaj jest wydana do doręczenia w środę lub maksymalnie w czwartek (czyli drugiego dnia roboczego).
Przesyłka nadana w piątek zazwyczaj jest wydana do doręczenia w przyszłym tygodniu w poniedziałek lub maksymalnie we wtorek (czyli drugiego dnia roboczego, nie licząc soboty i niedzieli).[/su_note]

Wyjątki: DPD – doręczenie możliwe do 3 dni roboczych; ORLEN paczka – doręczenie możliwe do 4 dni roboczych; Inpost Kurier – pomimo tego, że dostawa zazwyczaj następuje w kolejnym dniu roboczym, za gwarantowany termin doręczenia przyjmuje 14 dni roboczych.

DPD daje za to możliwość wykupienia dodatkowej usługi gwarantującej doręczenie przesyłki krajowej następnego dnia roboczego po nadaniu do wybranej godziny (np. opcja Doręczenie do godziny 9:30 lub 12:00). Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowych opcji wysyłki zamówienia, skontaktuj się z nami telefonicznie.

PwW ogrod 750x200 1
sklep@ogrodniczy.olawa.pl

Czytaj więcej

Szast-prast

Oferujemy tylko produkty dostępne od ręki

Ani chybi

Asortyment sprawdzony przez tysiące Klientów

W try miga

Dostawy 1-2 dni robocze / Paczkomaty / Kurierzy

Na bank

Przelewy24 / Visa / Mastercard / Blik /

Przewiń do góry