Ewolucja Kosmosu

Sklep to produkty.

Wspólnie istniejemy dla Was...

Dla działkowców...

…dla których, od 1993 roku, każdego dnia doglądamy największy dział naszego asortymentu jakim są nasiona. Oferta, którą obecnie kierujemy do klientów zawiera konfekcjonowane nasiona ponad 500 odmian warzyw, kwiatów i ziół.

Działkowcy lubią wybór, nowości i eksperymenty. Dlatego znajdą u nas setki odmian, dziesiatki smaków i pełen zestaw kolorów. Na wysiew wiosenny, letni oraz jesienny. Na zbiór wczesny, średniowczesny, a może późny…
Działkowcy rzetelnie dbają o grządki. Pielęgnują je troskliwie, nawożą starannie. Pilnie pielą i podlewają dogłębnie. Dlatego produkty, które oferujemy stworzone są właśnie dla nich. Pomgają w pracy i codziennie przechodzą testy wytrzymałości i sprzwdziany funkcjonalności.

Dla początkującego działkowca: nasiona pomidorów, specjalistyczne podłoże do wysiewu, wielodoniczka z podstawkiem, nawóz biohumusowy… Chętnie pomagamy skompletować starter dla każdej uprawy.
A może gotowe sadzonki, torf ogrodniczy, granulowany obornik i podpory dla roślin… Zadbajmy o zdrowe i mocne rośliny, które odwzajemnią się większymi plonami.
Rabatki kwiatowe, uprawa ogórka, działka rekreacyjna obsiana trawnikiem… wszystkie wasze pomysły wspieramy atrakcyjnymi produktami.

Ponadto mnóstwo innych praktycznych artykułów, dzięki którym uprawa działki spełnia oczekiwania właścicieli. Niech pogoda sprzyja, a praca w grządkach pozostaje w sferze przyjemności.

Nasz pełen asortyment to jednak dużo więcej.

Sklep Ogrodniczy Oława

Przez wszystkie te lata sklepem opiekują się ci sami właściciele, choć kieruje nim już drugie pokolenie sympatyków ogrodów i nasiennictwa.

To stanowi o naszym doświadczeniu w branży ogrodniczej.

Poznajemy lokalny rynek już wiele lat i wraz z nim dopasowujemy się do oławskich realiów i potrzeb.

Wraz z rozwojem ogródków działkowych w Oławie i całej branży w Polsce, nasz asortyment powiększał się o kolejne produkty, które do dziś możemy oferować kupującym.

Obecnie współpracujemy z największymi firmami ogrodniczymi, hurtowniami, szkółkami, giełdą ogrodniczą we Wrocławiu i producentami rozsad.

Chętnie podejmujemy się najróżniejszych zamówień, by zagwarantować wysoką jakość usług i zadowolenie z oferty w naszym sklepie.

Aktualny zespół tworzymy już przeszło 17 lat. Prowadząc wspólnie rozmowy z Klientami, poznajemy dokładniej charakterystykę lokalnego rynku ogrodniczego.

Sprawdzamy jak uprawiane są ekologiczne warzywa i owoce. Jak radzić sobie z roślinami doniczkowymi, balkonowymi i ogrodowymi.

Taka wiedza pozwala nam oferować wysokiej jakości produkty.
Pomagamy w wyborach, według zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę od samego rana.

Chcemy gromadzić wokół sklepu njlepszą atmosferę, a zadowolenie Klientów jest naszym codziennym priorytetem.

Wszyscy w przeszłości przeszliśmy wymagane w naszej branży szkolenia.
Posiadamy dokumenty zaswiadczające o ukończeniu szkoleń w zakresie doradztwa w sprzedaży środków ochrony roślin i współpracujemy z ekspertami wielu polskich firm konfekcjonujących chemię ogrodniczą dla działkowców, sadowników i ogrodników.

Podziękowanie Kujawski