Sklep dla Was

Sklep to produkty, które oferuje. Wspólnie istniejemy dla Was.
Znajdziesz u nas mnóstwo znakomitej jakości, sprawdzonych artykułów, które posłużą Ci na działce, w sadzie, w ogrodzie i w domu.

Pomidory mokap

W pierwszej kolejności, od 1993 roku, każdego dnia doglądamy największy dział naszego asortymentu jakim są nasiona. Oferta, którą obecnie kierujemy do klientów zawiera konfekcjonowane nasiona ponad 500 odmian warzyw, kwiatów i ziół.

Lubimy najwyższą jakość, duży wybór, nowości i eksperymenty na grządkach. Dlatego znajdziecie u nas należytą ilość odmian warzyw do własnej uprawy, kwiatów do wysiewu na rabaty i ziół z pełnej gamy smaków. Na wysiew wiosenny, letni oraz jesienny. Na zbiór wczesny, średnio wczesny, no i późny…

Działkowcy rzetelnie dbają o grządki. Pielęgnują je troskliwie, nawożą starannie. Pilnie pielą i podlewają dogłębnie. Dlatego mnóstwo produktów, które oferujemy, stworzonych jest właśnie dla nich. Pomgają w pracy i codziennie przechodzą testy wytrzymałości i sprzwdziany funkcjonalności.

Początkujący? Mamy wszelkie nasiona, specjalistyczne podłoże do wysiewu, wielodoniczka z podstawkiem, nawóz biohumusowy – skompletujmy starter dla nowej uprawy.
Gotowe sadzonki selera lub arbuza, flance aksamitek, torf ogrodniczy, granulowany obornik i podpory dla roślin – działka żyje w ciągłej przemianie wraz z porami roku.

Dbamy o zdrowe i mocne rośliny, które odwzajemnią się większymi plonami. Rabatki kwiatowe, uprawa ogórka, działka rekreacyjna obsiana trawnikiem – wszystkie wasze pomysły wspieramy atrakcyjnymi produktami.

Mnóstwo innych praktycznych artykułów, dzięki którym uprawa działki spełnia oczekiwania znajdziecie w naszym sklepie w Oławie. Niech pogoda sprzyja, a praca w grządkach pozostaje w sferze przyjemności.

Borówki mokap

Przez wszystkie te lata sklepem opiekują się ci sami właściciele, choć kieruje nim już drugie pokolenie sympatyków ogrodów i nasiennictwa.

To stanowi o naszym doświadczeniu w branży ogrodniczej.

Poznajemy lokalny rynek już wiele lat i wraz z nim dopasowujemy się do oławskich realiów i potrzeb.

Wraz z rozwojem ogródków działkowych w Oławie i całej branży w Polsce, nasz asortyment powiększał się o kolejne produkty, które do dziś możemy oferować kupującym.

Obecnie współpracujemy z największymi firmami ogrodniczymi, hurtowniami, szkółkami, giełdą ogrodniczą we Wrocławiu i producentami rozsad.

Chętnie podejmujemy się najróżniejszych zamówień, by zagwarantować wysoką jakość usług i zadowolenie z oferty w naszym sklepie.

Aktualny zespół tworzymy już przeszło 17 lat. Prowadząc wspólnie rozmowy z Klientami, poznajemy dokładniej charakterystykę lokalnego rynku ogrodniczego.

Sprawdzamy jak uprawiane są ekologiczne warzywa i owoce. Jak radzić sobie z roślinami doniczkowymi, balkonowymi i ogrodowymi.

Taka wiedza pozwala nam oferować wysokiej jakości produkty.
Pomagamy w wyborach, według zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę od samego rana.

Chcemy gromadzić wokół sklepu njlepszą atmosferę, a zadowolenie Klientów jest naszym codziennym priorytetem.

Sklep Ogrodniczy Oława

Wszyscy w przeszłości przeszliśmy wymagane w naszej branży szkolenia.
Posiadamy dokumenty zaswiadczające o ukończeniu szkoleń w zakresie doradztwa w sprzedaży środków ochrony roślin i współpracujemy z ekspertami wielu polskich firm konfekcjonujących chemię ogrodniczą dla działkowców, sadowników i ogrodników.