O nas

Witamy miłośników natury, smakoszy ogrodów i praktykujących działkowców. Chcemy się z Wami dzielić ciekawostkami pracy w sklepie ogrodniczym. Poznajcie nas bliżej.

Agata Chudzik, Kaśka Staniec, Piotr Pasierbski

Sklep Ogrodniczy Oława

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu jeden z najdłużej działających na oławskim rynku sklepów z artykułami ogrodniczymi. Powstał w roku 1993.

Od tamtej chwili minęło już wiele lat, a my pozostajemy wierni naszej branży, jakości i swoim Klientom.

Od samego początku naszą podstawową gałęzią asortymentu są nasiona – oferta, którą kierujemy do Klientów zawiera konfekcjonowane nasiona ponad 500 odmian warzyw, kwiatów, ziół i innych roślin.

Nasz pełen asortyment to jednak dużo więcej.

Nasiona Kosmos Oława

Przez wszystkie te lata nasz biznes leży w rękach tych samych właścicieli, choć kieruje nim już drugie pokolenie sympatyków ogrodów i nasiennictwa.

To stanowi o naszym doświadczeniu w branży ogrodniczej.

Poznajemy lokalny rynek już wiele lat i wraz z nim dopasowujemy się do oławskich realiów i potrzeb.

Wraz z rozwojem ogródków działkowych w Oławie i całej branży w Polsce, nasz asortyment powiększał się o kolejne produkty, które do dziś możemy oferować kupującym.

Sklep Ogrodniczy Oława

Obecnie współpracujemy z największymi firmami ogrodniczymi, hurtowniami, szkółkami, giełdą ogrodniczą we Wrocławiu i producentami rozsad.

Chętnie podejmujemy się najróżniejszych zamówień, by zagwarantować wysoką jakość usług i zadowolenie z oferty w naszym sklepie.

Poprzedni
Następny

Aktualny zespół tworzymy już przeszło 15 lat. Prowadząć wspólnie rozmowy z Klientami, poznajemy dokładniej charakterystykę naszego lokalnego rynku ogrodniczego.

Sprawdzamy jak uprawiane są ekologiczne warzywa i owoce. Jak radzić sobie z roślinami doniczkowymi, balkonowymi i ogrodowymi.

Taka wiedza pozwala nam oferować wysokiej jakości produkty.
Pomagamy w wyborach, według zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę od samego rana.

Chcemy gromadzić wokół sklepu njlepszą atmosferę, a zadowolenie Klientów jest naszym codziennym priorytetem.

Sklep Ogrodniczy wycieczka z przedszkola

Wszyscy w przeszłości przeszliśmy wymagane w naszej branży szkolenia.
Posiadamy certyfikaty specjalistów w sprzedaży środków ochrony roślin i współpracujemy z profesjonalnymi doradcami wielu polskich firm konfekcjonujących chemię ogrodniczą dla działkowców.