Rosahumus wart najlepszych plonów

Rosahumus

– Wart najlepszych plonów – możemy tak twierdzić, gdyż już od kilku lat należymy do jego zagorzałych zwolenników i promotorów. Wypróbowaliśmy Rasahumus na swoich grządkach i efekt był powyżej oczekiwań. Cebule, które rosły w podlanej ziemi były rekordowo duże i całkowicie zdrowe.
I o to właśnie działkowcom chodzi.

Rosahumus przeznaczony jest do doglebowego nawożenia roślin przez podlewanie podłoża przed rozpoczęciem upraw oraz w trakcie wegetacji roślin. Jest to całkowicie rozpuszczalny w wodzie nawóz organiczno-mineralny zawierający kwasy humusowe, potas i żelazo, dzięki czemu wpływa na poprawę jakości gleb.

Planując uprawę warzyw możemy rozważyć zastosowanie nawozu przed siewem lub sadzeniem rozsady. Jeden litr roztworu nawozowego pozwala opryskać kilkanaście metrów kwadratowych powierzchni ziemi i pobudzić w niej korzystne mikroorganizmy. Całe 150. gramowe opakowanie wystarczy na opryskanie nawet trzech arów działki.

Zastosowanie Rosahumusu ułatwia roślinom pobieranie składników pokarmowych z gleby i skutkuje głębszym ukorzenieniem, bujnym wzrostem, a także zwiększeniem odporności na suszę.

Wpływ kwasów humusowych na jakość gleby

Dodatkowo Rosahumus posiada dużo więcej zastosowań: przy sadzeniu drzew i krzewów iglastych, przy uprawie roślin balkonowych i rabatowych, w uprawach polowych i sadowniczych, a także do przyspieszania humifikacji resztek roślinnych na kompostowniku.

Dlatego chętnie polecamy Rosahumus do wypróbowania, przekonania się o jego wartości oraz do sięgania po niego częściej z myślą o żyznej glebie pod wszystkimi uprawami.

Zobacz stronę produktu: Rosahumus

Przewiń do góry